Moje nej. písničky

26. ledna 2009 v 18:57 | Prezident Komáčo alias Lirael |  Nic a všechno

Moji debílci...... Aneb, když už jsem OPĚT na YouTube, mohla bych udělat i něco užitečného, a spojit dvě věci v jednu. Teda, poslouchání písniček, a psaní článku o - no o tom, co si právě pouštim. Jestli vás to zajímá, nebo jen máte pár minut nevyužitého času, podívejte se na mojí hitparádu několika písničkových klipů, a asi dvou takových blbostí k tomu, ať alespoň vidíte, co dělám odpoledne na počítači, a na co mě baví se dívat.. Docela by mě zajímal náhled
,, normálních " Lidí na tohle...
První jsou na řadě Bizzardně vyhlížející Cinema Bizarre. Uznávám, vypadaj jak buzíci =) =) Dodneška newim, kdo je holka, a kdo je kluk. Osobně bych řekla, že až na jednoho kluka jsou tam všechno holky. Ikdyž.... Těžko říct.... Někdo zase tvrdí opak : Jedna holka, samý kluci. A v Bravíčku vysvětlivky nepíšou! Škoda! Kdybyste Náhodou dokázeli určit jejich pohlaví, písněte do komentů!!!!
A takhle něak - ale možná i daleko šíleněji - vypadám já, když poslouchám Tokio Hotel. Jestli zrovna nikdo není u nás doma, držte se od našich dveří radši dál, nebo, jelikož nemám i-pod, zasáhne vaše uši ohlušující randál !
A nyní přicházejí na řadu mé oblíbené písně. Ty úplně NEJ. Mám je všude. Ale pozor! Jistě by vás ty dlouhé verze nebavily. To úplně chápu. Né chápu, mě je to předem jasné. A tak sem šoupnu jejich zrychlenou speed verzi. I když tokiáčky nebaštíte tak jako já, alespoň tochu zasmějete!

-------------
Rette mich - jenom poznámka : U týhle občas brečím. Teď to ovšem nehrozí v nejmenším!

Durch den monsun. Krásnej klip. Zrychlená též.

Z tohohle videa nemůžu. To prostě nejde. Takovej zajímavej pocit..... Je bezvýhrad skvělý. I zrychlený stojí za to. Když se na něj ráno podívám, myslím na něj celej den....
Užasný....

A jelikož jsem optimistická, moje nejoblíbenější z těh všech vůbec je Wo sind eure Hande, a to už stačí, dál už s tim otavovat nebudu... Možná zas až v dubnu.... ( To vyjde nové cd čko! ) =0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Halfirien Halfirien | Web | 26. ledna 2009 v 22:53 | Reagovat

Vrm...že posloucháš Tokio Hotel to mi k tobě moc nesedí ale nikoho pro to neodsuzuju..;) Vlastně osobně bych nikoho nepustila ke složce Hudba v mém mobilu..x)

2 MaiKin MaiKin | Web | 27. ledna 2009 v 6:59 | Reagovat

Pěkný..... Mě se líbí. Nikdy jsem ještě Tokio neslyšela pořádně, ale myslela jsem, že budou horší... U toho prvního taky nevim. Zdá se mi, že ta, co tam souloží s hůlhou je holka... xD

3 -coment- -coment- | 27. ledna 2009 v 7:01 | Reagovat

oMg! Cinema Buznare!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama