Naruto trapasy

28. června 2008 v 13:58 | Prezident Komáčo alias Lirael |  Naruto
Pslední rubrika s mými děsnými trapasy byla trapasy se Shaman King. To jesem byla na tom seriálu téměř závislá. Teď je to Naruto, ale prozradím, že si pomaloučku ale jistě na Mangacesky oblibuji Bleach, tak se brzy těšte! Dnes tu však mám nejnovější trapárnu co se mi přihodila. Začalo to zhruba takhle :

Polovina třídy byla pryč. Už si nepamatuji, jestli na lyžáku, nebo kde, ale vím že nás bylo jenom pár, a tak smíchali Áčko i Béčko dohromady. No a měli jsme ty děsně nudný suply. Nikdo, ale opravdu nikdo nedával pozor. Jak by to taky mohlo být taky možné?? Já tam neměla téměř žádné kamarádky ani kamarády, tak jsem se rozhodla pro věčného, milého, klidného a tichého domácího mazlíčka - MP trojku. O přestávce jsem si hned z počátku vytáhla na lavici pár těh učebnic salátového rázu, posadila se a pustila si své nejoblíbenější písničky. Když mě něco zaujme, vždycky u toho zavírám oči, abych mohla v klidu relaxovat a představovat si u toho... A tak to bylo i dnes. Mp3 hrála na plné pecky, a to bylo přesně ono. Poslouchala jsem úvodní znělku naruta. Tu novou, tuhlenstu :
Noa znáte to, byla to prostě zábava, pohupovala jsem si nohou, a ani jsem nezaregistrovala, že už začala hodina.
Jelikož jsem seděla až v zadní lavici, nikdo si mě nevšímal. Tedy, až do té chvíle než vešla učitelka. Měli jsme na tu hodinu naší tělocvikářku. Všichni stichli, a sledovali ji jak si sedá na své místo. Jen já měla pořád za to, že je přestávka a náhle, prostě nevím jak jsem se mohla tak překlepnout ...
Jsem si začala spívat! Všiměte si, že ta znělka je čínsky, takže to bylo něco ! Neodhadla jsem ani hlasitost svého hlasu, protože hudba byla naplno..............................................................................................!!
Soused z mé lavice z toho měl ohromnou srandu, a tak se mě ani neobtěžoval do mě strčit abych přestala. Nakonec, k mému velkému překvapení jsem otevřela oči po surovém šťouchanci paní učitelky. Ani netušíte jak jsem se cítila, když se celá třida lámala v pase. A dál?? Dál nebylo nic. Zbytek vyučování ten den jsem se snažila Nebýt, a kmému velikému štěstí se to jakš takš podařilo, a snad se na můj úlet zapomělo ..... doufám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama