Hyuga klan

23. května 2008 v 6:53 | Prezident Komáčo |  Naruto
Tak jsem se rozhodla, po jednou moc krásném dílu s Hinatou napsat o ní malý článek. ( Jen tak to co vím já trochu zformulovat a čekat, co z toho vzejde.... Ne co, tak čtěte dál, pokyvujte se hlavou že ,,Tohle už přece známe " Ale mě to nevadí. Hlavně pište komentíky a nekopírujte!
Hyuga klan je jedním z klanů v Narutovi. U většiny klanů to tak bývá, a tento není vyjímkou, že má dobrou i špatnou stránku. Patří do něj hlavní rodinná větev a vedlejší větev. - Obrázek hlavní větve. Do hlavní rodinné větve patří Hináta a Hanabi. Jejich otec je Hiashi.
Celé je to ale trochu zapeklité. Hináta, ač je členku hlavní rodinné větve nemá příliš úžasné schopnosti. Byla jaksi rodinou zavržena, a jejím největším snem je změnit se, aby z ní byl dobrý ninja. O Hanabi se to zatím neví. Je známé, že je zamilovaná do Naruta. Je ale nejstydlivější ze všeh v celém seriálu, bojí se říct mu to a tak si o ní sposty lidí říká, že je divná. Hinata poctivě trénuje, ale myslí si, že jí to není nic platné. Má dědičnou schopnost - kekei genkei - bílé oko Biakugan, a díky němu může vidět ukryté čakerní body. Používá tedy styl boje Juuken. Hinatě není uzavřena žádná technika hlavní větve, ale jak už jsem se zmínila, nemá téměř žádné nadání. Při souboji však ukáže jednu opravdu dobrou vlastnost, kterou se naučila od Naruta.
Nikdy se nevzdávat
A ač souboj prohraje, není už za tu slabou chudinku. Bohužel kvůli svým zraněním nestihla boj Naruta a Nejiho, když ho Naruto porazil.
Hinata se soustředí.
Jinak je Hinata členkou týmu 8, přez své očekávání není s Narutem, ale to jí už pak nevadí. Jejími kamarády z týmu jsou : Kiba Ibuzuki ( vlevo ) a Shino Aburame ( v pravo ) 8team.jpg
Hinata se narodila 27. prosince a na začátku seriálu jí bylo 12 let. Má bílé oči a tmavě modré vlasy, měří 148,3 cm a váží 38,2 kg.
Zajímavosti. Podle oficiálního databooku Hinata ráda sbírá květiny. Její oblíbená jídla jsou Senzai (měkký fazolový džem) a skořicové rohlíky, její nejméně oblíbená jídla jsou krab a úhoř. Její oblíbená hláška je "sebedůvěra".
Význam jména:
Hyuga znamená "na slunci" a je to jméno města v prefektuře Miyazaki v Japonsku. Křestní jméno "Hinata" je slovní hříčka a je to jen jiný způsob, jak přečíst tyto kanji znaky. Znamená to tedy opět "na slunci".
Hlášky:
Změnila jsem se alespoň trošku?
Naruto-kun.
Techniky:
Byakugan (bíle oko)
Juuken (jemná pěst)
Shugohakke Rokujuuyon Shou (hmat 64 úderů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeanne Jeanne | E-mail | Web | 28. května 2008 v 15:52 | Reagovat

hezká recenzička^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama