I jiné zajímavé Anime

25. dubna 2008 v 15:22 | Prezident Komáčo |  Anime..Tak celkově
Bleach
Výborné dílko pro milovníky komplikovanějších příběhů, kde se jejich hrdinové neustále odvážně třískaj a o humor opravdu není nouze.Blue Gender
Vynikající sci-fi zasazené do postapokalyptického světa, který není ani pro ty nejsilnější bezpečným místem. Čeká vás zde spousta nebezpečných potvor, ale také akce, romantika, krev a erotika.
NENÍ PRO DĚTI POD 16 LET!


Cowboy Bebop
Sci-fi příběh o tom, jak se žije lovcům odměn v budoucnosti, kdy už si policie v mnohých případech neví vůbec rady. Čekat můžete zajímavé, někdy až zvláštní story a příjemný humor, který rozumně ubírá na vážnosti.
NENÍ PRO DĚTI POD 16 LET!


Dragon Ball/Z/GT
Anime pro milovníky bojových umění a nekonečných bojových klání především na život a na smrt. Objevují se zde stále silnější a silnější soupeři, které je třeba porazit.Final Fantasy VII - Advent Children
Zajímavé dílko plné divoké akce a podivných lidských příběhů. Převážně sci-fi, které dokáže člověka pobavit, ale také napnout, nabít adrenalinem a nenechat vydechnout. Pro ty, co nemají rádi seriály porušující fyzikální zákony až příliš - nedoporučuji.Full Metal Panic
Mecha plné legrace a podivuhodných příhod "dobrého vojáka" Sousuke Sagary "za ještě NEsvětové války." Sem tam i nějaká ta smutná či romantická chvilka, pečlivě překažená Sousukeho nechápavostí - život normálního teenagera je mu zkrátka cizí, Sousuke je prostě voják.


Gakkou no Kaidan
Kreslené jako pro děti, zaměřené na dospělé. Jde o horor, který i přes svou naivní grafiku dokáže mrazit až do morku kostí. Pro strašidlený příběh si nemusíte jít daleko, Gakkou no Kaidan vyděsí. Upozorňuju - Vážné nebezpečí kousání nehtů.
NEMĚL BY BÝT PRO DĚTI POD 15 LET!


Inu Yasha
Fantazy zasazené do feudálního Japonska, lehce skloubené i s moderní dobou, avšak tato dvě témata se vůbec netlučou. Vytváří zajímavý příběh plný tajemna, kouzel, lásky, dokonce milostný trojúhelník, ale na druhou stranu není chudá ani o akci a napětí.


Jigoku Shoujo
Pokud jste se zatím vždy báli málo, počkejte, až se vám bude chtít někdo pomstít a pošle Dívku z Pekla, aby si vás odvedla. - Zhruba v tomto stylu se odehrává tento hororový seriál, který by měl být dostupný až od 16let.
Kiddy Grade
Sci-fi s velmi složitým dějem, ale hodně zajímavou zápletkou. Pokud se rádi díváte na krásná animovaná děvčata, tohle anime se vám bude určitě líbit. Vesmír je jich tady plný.
Naruto
Hodně vtipné anime, které je také zaměřené aby rozesmálo. Alespoň na mě působilo tak, že občas i do smutných momentů vkládají trochu humoru, protože jinak by diváci kteří jsou častokrát mladší než určený věk umírali strachy. Děj je ze začátku dost zajímavý, A pokračuje stejně rychlím spádem.

Neko no Ongaeshi
Velmi hezký anime pohádkový film plný kouzel, zvratů, legrace a hlavně koček. Koček, které mňoukají, koček, které mluví, koček, které nosí barevné šatičky, koček, které vládnou jiným kočkám... A je také o dívce, která to vše musí zvládnout.Ranma 1/2
Hodně veselá anime, která se nikdy neomrzí. Vždy příjde s nějakým podivuhodným zvratem či vtípkem, který opět oživí děj. Proměňování postav v příběhu ve zvířata při styku s vodou může působit trochu zmateně, ale na škodu to rozhodně není.Shaman King
Potrhlá anime které není naprosto nic svaté. Staví proti sobě v zápasech na život a na smrt. Nechybí jí napětí rysk, smutek a štěstí. Jen láska je zde pouze naznačena. Hlavní postava Yoh v ní uvažuje v celku fylozoficky. Má hlavu, patu, úžasnou zápletku.....Co dodat. Prostě nejlepší Anime na světe.

Slayers
Veselá fantazy komedie zaměřená na dospívající publikum. Zajímavý děj je proložený spoustou velmi humorných scén, gagů a hlášek, které nenajdete nikde jinde. Také se zde neustále kouzlí, bojuje, utíká před nepřítelem a pak zase k nepříteli...Yu Yu Hakusho
Pro všechny milovníky bishíků a napínavých bojů o to, kdo umře a kdo bude nejsilnějším bojovníkem světa lidského i světa démonů, je tahle anime to pravé ořechové. Kupa krásných i odporných démonů i lidí se tu staví proti sobě v turnajích a bitvách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama